Autóvillamossági szerelő

Mik lesznek a feladataid?

  • GPS berendezések telepítése, karbantartása, javítása

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • Műszerész, gépjárműszerelői végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat, például autóriasztók szerelése terén
  • Megbízhatóság, elhivatottság
  • Rugalmas és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Pontosság, precizitás
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Ha foglalkoztál már GPS berendezések telepítésével, karbantartásával, javításával

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés + juttatási csomag
  • Változatos munkavégzés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Egyéni fejlődéshez oktatás, képzés
  • Hosszú távú lehetőség, megbízható háttér
  • Dinamikus, közvetlen, elkötelezett csapat

Szükséges tapasztalat:

  • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Országosan bárhonnan végezhető

Az alábbi módon jelentkezhetsz cégcsoportunkhoz:

Küldd el fényképes önéletrajzodat – nettó fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre: siposzs@secretcontrol.hu vagy töltsd ki a lejjebb található jelentkezési lapot!
Kérünk, hogy a levél tárgyában mindenképp tüntesd fel a választott pozíció nevét!