Ügyfélszolgálati munkatárs

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • Kintlévőségek kezelése
  • Szolgáltatásainkhoz/ügyfeleinkhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat ellátása
  • Telefonos és írásos kapcsolattartás ügyfelekkel, szervizpartnerekkel
  • Ügyfélreklamációk kezelése
  • Számlázással kapcsolatos teendők elvégzése

MI SZÜKSÉGES A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Pontos és önálló munkavégzés
  • Kreatív- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kimagasló problémamegoldó-készség
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Határozott és udvarias fellépés
  • Műszaki beállítottság
  • Igényes munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálatos munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés
  • Kiváló munkahelyi légkör, fiatalos, lendületes csapat

Az alábbi módon jelentkezhetsz cégcsoportunkhoz:

Küldd el fényképes önéletrajzodat – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre: horvathp@secretcontrol.hu vagy töltsd ki a lejjebb található jelentkezési lapot.

Kérünk, hogy a levél tárgyában mindenképp tüntesd fel a választott pozíció nevét!