C# Fejlesztő

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • Több ezer felhasználó által használt alkalmazások háttér-szolgáltatásainak karbantartása és fejlesztése
  • Adatbázis tervezés és optimalizálás
  • Új szerver oldali funkcionalitások megtervezése
  • Új technológiák feltérképezése és bevezetése

MI SZÜKSÉGES A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ:

  • C# programozási nyelv alapos ismerete
  • .Net keretrendszer funkcionális ismerete
  • Alábbi technológiák ismerete:
  • WCF, ASP.NET MVC és Web API, LINQ, SQL, NuGet
  • Tervezési minták és OO alapelvek gyakorlati ismerete
  • Magas szintű adatbázis- és SQL-ismeret
  • Verziókezelő rendszer gyakorlati ismerete
  • Minőségi termékszemlélet

ELŐNYT JELENT:

  • MySQL használatában szerzett gyakorlat
  • Párhuzamos programozási ismeretek, multithreading
  • Entity Framework gyakorlati ismerete
  • NoSQL adatbázis-ismeret
  • Unit-tesztelésben szerzett gyakorlat
  • BDD, end-to-end tesztelési tapasztalat
  • GIT verziókezelő használata
  • Térinformatikai ismeretek (Google Maps API)
  • .NET kliens-technológiák (WinForms, WPF) ismerete
  • Webes fejlesztési technológiák (JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS) ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív gondolkodás, alkotói szemlélet
  • Minőségi termékek fejlesztési lehetősége
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil cégcsoport, hosszútávon gondolkodó munkavállalóknak
  • Nyugodt, jó munkakörülmények, modern iroda

Az alábbi módon jelentkezhetsz cégcsoportunkhoz:

Küldd el fényképes önéletrajzodat – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre: thierryf@secretcontrol.hu vagy töltsd ki a lejjebb található jelentkezési lapot.
Kérünk, hogy a levél tárgyában mindenképp tüntesd fel a választott pozíció nevét!